Nazywam się Dariusz Kubis, mieszkam w Tarnowie i pracuję jako fotograf. Lubię wiosnę, lato i wypady w góry. Nie znoszę zimy, porywistych wiatrów i kiedy moje dzieci chorują.

Dlaczego fotografia ślubna?
Każdy ślub to dla mnie coś nowego, nowi ludzie, nowe miejsca, nowe wyzwania…Przed każdym następnym weselem czuję dreszczyk emocji, który uświadamia mi że jest to dla mnie coś ważnego, a nie tylko następne zwykłe zlecenie.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w fotografowaniu i budowie reportażu ślubnego. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym co pozwala mi na swobodne i twórcze podejście do tematu, oraz osiągnięcie zadowalających efektów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Podczas pracy na plikach używam kilku profesjonalnych programów dla fotografów. Pełnej obróbce poddaję starannie wyselekcjonowaną część zdjęć która tworzy spójny fotoreportaż, a pozostałe zostają poddane podstawowej korekcie tj. poprawie balansu bieli, kontrastu, nasycenia kolorów itp.

Dbając o swobodę pary młodej, jak i gości dyskretnie uwieczniam najważniejsze chwile ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej, choć warto też wykonać wspólne pozowane zdjęcia co często się przeradza w świetną zabawę i wspaniałą pamiątkę. Staram się nie ograniczać czasowo w dniu Waszego ślubu, gdyż w każdym momencie, już od przygotowań towarzyszą Wam i Waszym najbliższym wyjątkowe emocje które warto uwiecznić na fotografiach.

Pracuję na terenie całego kraju, najczęściej w Małopolsce, dlatego też Waszą wymarzoną sesję plenerową możemy wykonać w górach jak i nad morzem. Sesje mogą odbyć się w kilku ustalonych wcześniej miejscach i nie są sztywno ograniczone czasowo (przeważnie trwają od 2 do 5 godzin). Dojazd na miejsce w okolicach Tarnowa traktuję ulgowo, jednak dalsze wyjazdy uzgadniamy indywidualnie. Sam nie pobieram wtedy żadnych dopłat, liczę na zapewnienie przez Was dojazdu, a jeśli jest to konieczne także noclegu.