Nazywam się Dariusz Kubis, mieszkam w Tarnowie i pracuję jako fotograf. Lubię wiosnę, lato i wypady w góry. Nie znoszę zimy i porywistych wiatrów 

Dlaczego fotografia ślubna?
Każdy ślub to dla mnie coś nowego, nowi ludzie, nowe miejsca, nowe wyzwania…Przed każdym następnym weselem czuję dreszczyk emocji, który uświadamia mi że jest to dla mnie coś ważnego, a nie tylko następne zwykłe zlecenie.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w fotografowaniu i budowie reportażu ślubnego. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym co pozwala mi na swobodne i twórcze podejście do tematu, oraz osiągnięcie zadowalających efektów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Podczas pracy na plikach używam kilku profesjonalnych programów przeznaczonych do edycji zdjęć. Wszystkie przekazywane przez mnie zdjęcia są poddane starannej obróbce tj.  poprawie balansu bieli, kontrastu, nasycenia kolorów, nałożeniu niepowtarzalnych filtrów. W efekcie dostajecie sporą ilość gotowych zdjęć tworzących ciekawy fotoreportaż ślubny, oraz artystyczne zdjęcia z sesji plenerowej.

Dbając o swobodę pary młodej, jak i gości dyskretnie uwieczniam najważniejsze chwile ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej, choć warto też wykonać wspólne pozowane zdjęcia co często się przeradza w świetną zabawę i wspaniałą pamiątkę. Staram się nie ograniczać czasowo w dniu Waszego ślubu, gdyż w każdym momencie, już od przygotowań towarzyszą Wam i Waszym najbliższym wyjątkowe emocje które warto uwiecznić na fotografiach.

Pracuję na terenie całego kraju, najczęściej w Małopolsce, dlatego też Waszą wymarzoną sesję plenerową możemy wykonać w górach jak i nad morzem. Sesje mogą odbyć się w kilku ustalonych wcześniej miejscach i nie są sztywno ograniczone czasowo (przeważnie trwają od 2 do 5 godzin). Dojazd na miejsce w okolicach Tarnowa traktuję ulgowo, jednak dalsze wyjazdy w dniu ślubu oraz na sesję plenerową uzgadniamy indywidualnie. Sam nie pobieram wtedy żadnych dopłat, liczę na zapewnienie przez Was dojazdu, a jeśli jest to konieczne także noclegu.

Fotograf ślubny Tarnów Małopolska

sprawdź ofertę – kliknij tutaj

zobacz więcej na Facebook lub Instagram